Rose de Mer

Rose de mer- natural powerfull %100 doğal bileşenler içeren peeling uygulamasıdır.

Rose de Mer

Rose de mer içeriğinde deniz bitkileri, mineraller ve tuz bileşenleri cildi gençleştirmeye ve yenilemeye yaramaktadır. Bilimsel olarak da etkisi test edilmiş ve onaylanmıştır. Cilde herhangi bir yan etkisi bulunmadığı gibi her yaştan her ten rengine uygulanabilen bir cilt yenileme protokolüdür.

Cilde oluşturulan minimum travmalar ile cildi önce soyar sonra yenilemeye ve gençleştirmeye başlar. Cilde doğal bir soyulma süreci yaşatır. Normalde cilt kendisini 30 günde bir yenilemektedir. Ancak yaşlanan veyahut hasar alan ciltlerde durum tamamen değişmekte ya cilt yenileme işlemi yavaşlamakta ya da tamamen durmaktadır. Yenileme süreci yavaşlayan ciltler, nem üretimini durdurarak bakterileri içerisine hapseder bu sebepten dolayı da ciltte hasarlar meydana gelir.

Ancak Merve Tutar Güzellik Merkezi olarak getirmiş olduğumuz rose de mer- natural leke bakımı ile cilde yoğun masaj yöntemi ile kontrollü hasar oluşturularak soyulma işleminin tetiklenmesine imkân tanıyor ve cildin yenilenmesini sağlıyoruz.

Bu sayede cildiniz doğal yüz germe görünümünü elde eder. Epidermal yapı iyileşir, cildin nem seviyesi artar, kollajen üretimi çoğalır, kırışıklık ve çatlak görünümleri azalır, cildin elastikiyet kazanmasını sağlar, akneleri iyileştirir, ciltte sebum dengesi oluşturur, ölü derileri ciltten tamamen uzaklaştırır.

Eğer sizler de bu işlemi uygulatmak istiyorsanız merkezimizle görüşmeye gelebilir ve işlem detaylarını öğrenebilirsiniz.

0 0 DEĞERLENDİRME

Rose de Mer
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Rose de Mer FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danışanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Rose de Mer ne kadar kalıcıdır?

Hormonsal bir artış veya değişkenlik yaşamadığınız müddetçe tekrar etmesi olası değildir.

Rose de Mer işlemi kaç seans yapılmalıdır?

Lekelere uzmanlar tarafından bakılarak karar verilmektedir. Lekelerin kaç yıllık bir geçmişi olduğu seans süresini belirlemektedir.

Rose de Mer işleminin yan etkisi var mıdır?

Hayır, bilimsel olarak da test edilmiş olan peeling yönteminin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak etki alabilmek adına işlem sonrası kurallara uymak çok önemlidir.

Rose de Mer hangi mevsimde yaptırılmalıdır?

Her mevsimde uygulanabilecek bir cilt yenileme protokolüdür. Hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Rose de Mer işleminden sonra yapmam gerekenler nedir?

İşlemin uygulandığı bölgeye 5 gün süre ile su değmemelidir. Ayrıca işlem sonrası antibiyotik kullanımı yapılmamalıdır. 5 gün sonunda soyulma işlemi tamamlandıktan sonra Cildi güneşten koruyacak koruyucu kremler kullanılması tavsiye edilir. 

Rose de Mer işlemi tam olarak nedir?

Yaşlanmayı engelleyen ve gençleştirmeye yarayan doğal maddeler ile yapılan cilt yenileme protokolüdür.

Rose de Mer uygulamasından sonra lekelerim tekrardan gelir mi?

Hormonsal sebeplerden oluşan lekelerin tekrarlama olasılığı bulunmaktadır. Ama lekeler hormonsal sebeplerden oluşmadı ise tekrar çıkma olasılığı yoktur.

Rose de Mer içeriğinde neler vardır?

Deniz bitkileri, mineraller ve tuzların kombinasyonunu içerir. Bünyesinde  %100 doğal bitkiler barındırmaktadır.

Rose de Mer işlemi kaç dakika sürmektedir?

İşlem yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. 

Rose de Mer işlemi acılı bir işlem midir?

Ağrı eşiğiniz çok düşük olmadığı müddetçe dayanılmayacak bir acısı yoktur. Minimum seviyede acı ile cildi gençleştirmektedir.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de Rose de Mer
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan ŞEMS HUKUK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.