Para İadesi

Para İadesi

İşlem ücretleri kredi kartı kredi  nakit yapılabilmektedir ancak fiyatlar farklılık göstermektedir.

Aldığınız pakette iptal iade işlemi bulunmamaktadır. Fakat başka bir hizmetle değiştirebilir yada başkasına devredebilirsiniz. Mücbir sebeplerden dolayı aldığınız hizmeti İade/iptal etmek durumunda, kredi kartı veya kredi ile ödeme yapıldığında kredi kartı veya kredi komisyonu, KDV ve diğer vergiler kesinti yapılarak sizin adınıza vereceğiniz IBAN numarasına 3 iş günü içerisinde ücretinizin iadesi yapılır. Nakit ise yine KDV ve diğer vergiler kesinti yapılarak sizin adınıza vereceğiniz IBAN numarasına 3 iş günü içerisinde ödediğiniz ücretin iadesi yapılır.

Tarafınızca yapılan sözleşme ancak (Mücbir Sebeplerden Dolayı) feshedildiği takdirde yapılan islemler güncel fiyatlarından hesaplanacaktır.

Satın alınan hizmetleri iade/İptal edemezsiniz.


BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır.İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz,alınt yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15.NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarınn yapılması koruma altındadr. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan ŞEMS HUKUK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.