Akne Bakımı Protokolü

Akne bakımı protokolü yağlı ciltlerde fazlasıyla görülen sivilce oluşumlarında uygulanan bir temizleme işlemidir.

ARINDIRICI VE YENİLEYİCİ AKNE BAKIMI PROTOKOLÜ NEDİR?

Evde kendi kendinize uyguladığınız sivilce giderici maskeler akne oluşumunu engellemediği gibi daha da fazla artırarak estetik görüntünüzü bozmakta ve fazlasıyla yağlı lezyonların oluşmasına sebep olmaktadırlar. 
Akne oluşumlarını hormonsal sebeplerden, karaciğer rahatsızlıklarından ya da vücudunuzun aşırı yağ üretmesinden yaşıyor olabilirsiniz. Öncelikle sebebi bilmeniz gerekmektedir. Eğer yağlı bir cilt sorununuz varsa arındırıcı ve yenileyici akne protokolü işlemini yaptırmanız en doğru olanıdır. Düzenli olarak yaptıracağınız bu işlem artık akne sorunları yaşamamanıza ve cildinizin daha sağlıklı bir görüntüye ulaşmasına sebep olmaktadır.

Arındırıcı ve nemlendirici akne bakımı için gideceğiniz merkezin ve uygulama yapacak kişilerin güvenilir olmasına özen göstermeli ve işlemin gerçekleşeceği alanların steril olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca akne problemi bir iltihap durumundan gerçekleştiği için kişiye özel ürünlerin kullanıldığından da emin olmalısınız.
Akne protokolü için öncelikle cildin günlük temizliği gerçekleştirilir. Ardından buhar tedavisi ile gözeneklerin açılması sağlanır ve iltihaplı dokular temizlenerek bakım ürünleri sürülür. Gözeneklerin bir daha dolmaması adına peeling işlemi uygulanır ve cildinize uygun doğal maskeler yapılır. 

Bu maskeler sayesinde gözenekler sıkılaşarak kapanır. Düzenli bir rutin çerçevesinde bu işlemi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Devamlı akne problemi yaşayan kişiler düzenli şekilde akne bakımı işlemi yaptırdıkları zaman artık akne problemi ile karşılaşmamaktadırlar.

0 0 DEĞERLENDİRME

Akne Bakımı Protokolü
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Akne Bakımı Protokolü FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Akne protokolü yaz ayında yapılır mı?

Evet yapılabilir. Sadece ilk günlerde cildinizi aşırı güneş ışığından korumalısınız.

Akne protokolü kaç seans uygulanır?

Kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Eğer devamlı akne problemleri yaşıyorsanız 3 ay da bir tekrarlatmanız işlemi yaptırdığınız yerin seans önerileri ile hareket etmeniz gerekmektedir.

Akne protokolü zararı var mıdır?

Bilinen bir zararı bulunmamaktadır. Tamamen ciltte oluşan kusurları yok etme üzerine uygulanan bir işlem türüdür.

Akneli cilt bakımı nedir?

Aşırı akne ve sivilceli ciltlere uygulanan, istenmeyen görüntülerden kurtulmaya ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmanıza sebep olan cilt bakım çeşididir.

Cilt bakımı ne sıklıkta yapılmalıdır?

Çok yoğun akne problemi yaşamıyorsanız yılda 3 kez yapmanızı öneririz. Ama aşırı akne problemi yaşıyorsanız merkezimizle görüşmenizi tavsiye ederiz.

Cilt bakımı kaç aşamadan oluşur?

3 aşamadan oluşmaktadır. Derinlemesine temizlik, buhar işlemi ve akne temizleme işlemi olarak cildiniz tüm ölü deri ve aknelerden kurtarılmaktadır.

Cilt bakımı işleminde ne yapılır?

Cildinizin buhar ile yumuşaması sağlanarak gözeneklerin açılmasına yardımcı olunur. Ardından akne protokolü işlemi uygulanarak cildiniz temizlenir.

Bakım sonrası yüzümü yıkayabilir miyim?

İlk 24 saat su ile temas etmemeniz gerekmektedir. Çok ciddi bir durum oluşmadığı müddetçe su ile cildi yıkama tavsiye edilmemektedir.

İşlem günü makyaj yapabilir miyim?

İlk 24 saat işlem yapmamalısınız. Gözenekler temizlenmiş taze durumda iken makyaj ile temiz gözenekleri anında doldurabilirsiniz. 1 gün yüzün dinlenmesine ve kendini toplamasına izin vermelisiniz.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de Akne Bakımı Protokolü
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.