Bölgesel İncelme

Flating ile bölgesel incelme işlemi vücudunun tek bölgesinde yağlanma sorunu yaşayan insanların kurtarıcısı olan bir işlem yöntemidir.

BÖLGESEL İNCELME NEDİR?

Yaydığı ses dalgaları ve ısı sebebi ile işlemin uygulandığı bölgede yağların parçalanmasına ve minik parçalara ayrılan yağların sıvı tüketimi ile vücuttan atılmasına sebep olmaktadır.

Lenf bezlerini harekete geçiren bu uygulama ilk seansta bile farkını belli etmektedir. Kişiden kişiye değişen incelme, yağ oranının fazlalığına göre artmaktadır. Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi haline dönüşmesinin tek sebebi oluşturduğu etkiden kaynaklanmaktadır. Çünkü işlemin yapıldığı bölge gerçekten incelmekte ve 1-3 beden arası zayıflamanıza yardımcı olabilmektedir.

Ancak şunu söylemek gerekirse tek başına bir zayıflama yöntemi değildir. Obezite hastalarının bu işlemi gerçekleştirerek zayıflaması beklenilemez. Su tüketimi, spor ve diyet destekli ilerlendiği takdirde ciddi bir zayıflama yöntemi olarak düşünülebilir. Bel, kol, basen, göbek, simit bölgesi, gıdı ve bacak bölgelerinde uygulanan işlem 5-10 seans olarak uygulanması önerilmektedir.

Vücudun da kalp pili olan, yeni ameliyat geçirmiş, şeker hastalığı ve hipertansiyonu olan ve vücudunda platin olan insanların yaptırması önerilmemektedir. Seans süresi yaklaşık 30-45 dakika sürmektedir.

Flating ile bölgesel incelme işleminde amaç biriken ve katı halde duran hücrelerin parçalayamadığı sabit yağ kütlelerini minik parçalara ayırarak hücrelerin onları sindirmesine ve idrar yolu ile vücuttan atılmasını sağlamaya çalışmaktır.  Ayrıca incelme işlemi gerçekleştirilen bölgeler de kolajen üretimi artmaya başladığı için sıkılaşma söz konusu olmaktadır.

0 0 DEĞERLENDİRME

Bölgesel İncelme
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Bölgesel İncelme FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Flating nedir?

Ses dalgaları ile bölgesel incelme ve selülit gidermeye yarayan işlemlerin uygulandığı makinenin ismidir.

Her seansta kaç cm incelme olur?

Bilinen hormonsal bir sorununuz yok ise ve uygun beslenme tedavisi uyguluyorsanız 5-10 cm arası incelme söz konusu olmaktadır.

Ses dalgaları zarar verir mi?

Hayır, genellikle bebek ultrasonlarında da aynı ses dalgaları kullanılmaktadır. Bu ses dalgaları yağı tutmaya endeksli olan cihazımızın, yağın parçalanarak idrar yolu ile çıkmasına vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır.

İşlem sonrasında yapmam gerekenler nedir?

Düzenli ve yeterli beslenmeye dikkat edilmeli, günlük en az 3 litre su tüketimi yapılmalı, kiraz sapı, yeşil çay ve çeşitli çaylar ile ödem sökmeye destek olunmalıdır. Vücudunuz sıkı dursun istiyorsanız sıkı bir tayt veyahut korse kullanmalısınız.

Aynı gün işime geri dönebilir miyim?

Evet, öğlen molanız da gelip yaptırıp gidebileceğiniz ve günlük işlerinize devam edeceğiniz kadar basit ve zahmetsiz bir işlemdir.

Bölgesel incelme acılı bir işlem midir?

Hayır, hiç acı çekme durumu söz konusu değildir. Makineler ve jeller yardımı ile yağ topluluklarının parçalanması sağlanmaktadır.

15 cm incelmede kaç bedene ulaşabilirim?

Yaklaşık olarak 3,5 beden incelme söz konusu olabilmektedir.

Verdiğim cm’leri geri alır mıyım?

Özensiz beslenir ve yediklerinize dikkat etmezseniz mutlaka geri alırsınız. Ancak özenli ve düzenli bir beslenme de bu durum söz konusu değildir.

Kaç seans yaptırmalıyım?

En az önerilen 10 seanstır. Her seansta inceldiğinizi bizzat siz de fark edeceksiniz.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de Bölgesel İncelme
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.