Kurumsal

HAKKIMIZDA

Tüm kadınlar güzeldir, kendine değer verenler ise bir tık daha...

MERVE TUTAR GÜZELLİK & ESTETİK

Merve Tutar Estetik & Güzellik Merkezi 2019 yılının Mart ayında faaliyet göstermeye başlamıştır.  Merkez sahibimiz Merve Tutar hanımefendi evli 1 çocuk annesidir. Antalya’nın Alanya ilçesinde 4 yıl uzman estetisyenlik görevini gerçekleştirmiş ve Ankara şehrinde ustalık belgelerini almıştır.

Merve Hanım Usta Öğretici, Kalıcı Makyaj, Estetisyenlik, Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Rose De Mer, Kolajen Bakımı eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalarını alarak usta öğretici unvanını almaya hak kazanmıştır.

Sektörde birçok işletme olmasına rağmen tüm belgelere sahip çok az kuruluş bulunmaktadır. Merve Tutar Estetik & Güzellik Merkezi nadir kuruluşlardan bir tanesi olarak Konya’da danışanlarına hizmet sunmaktadır.

Merve Tutar Estetik & Güzellik Merkezimizde 10 personelimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz ile sağlıklı iletişim kurabilmek adına danışmamız da üç halkla ilişkiler personelimiz,  Altı uzman Estetisyen ve bir temizlikten sorumlu personelimiz bulunmaktadır.

Güzellik merkezimiz de 9 işlem odası bir bekleme salonu ve kafe bölümümüz bulunmaktadır. İşlem odalarımız 2 cilt bakımı kabini, 2 bölgesel incelme kabini, 2 lazer epilasyon kabini, 1 kalıcı makyaj kabini, 1 analiz ve bigmag (yağların kas olmasına yarayan işlem) kabini olarak hizmet vermektedir.

Merve Tutar Estetik & Güzellik Merkezimiz de danışanlarımıza sağladığımız hizmetler dışında eğitim de verilmektedir. Ustalık Eğitimi, Kalıcı Makyaj Eğitimi, Estetisyenlik Eğitimi, Cilt Bakımı Eğitimi, Lazer Epilasyon Uygulama Eğitimi ve Bölgesel İncelme eğitimleri de verilmektedir.

Merkezimiz hakkında detaylı bilgilere ve merkezimizin verdiği eğitimlerin detayına, merkezimize gelerek veya iletişim numaralarımızdan Halkla İlişkiler Uzmanı personellerimizle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

TANITIM FİLMİ

Estetik ve Güzellik

Sizi rahatsız eden ufak şeyleri birlikte ortadan kaldırabilir, her zaman güzel görüneceğinizi söyleyebiliriz.

Cilt Bakımı

Yaşımız ilerledikçe cildimiz kendini uzun aralıklarla yenilemeye başlar. Biz bu aralıkları doldurmak için varız.

Makyaj Hizmetleri

Kendinize uygulamayı sevdiğiniz makyaj işlemleri ile size kalıcı ve istediğiniz bir görünüm kazandırabiliriz.

Sağlık

Daha iyi bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak hizmetlerimiz ile size destek olabiliriz.

Çok mu güzel oluyoruz?

Tüm kadınlar güzeldir, kendine değer verenler ise bir tık daha...

Salonumuzda ücretsiz ayak masajı sunmaktayız. İşleminizi beklerken ayaklarınızı şımartabilirsiniz.

Tamamı ikramımız olan geniş bir içecek menüsü ile kafede olduğunuzu düşünebilirsiniz.


BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.