Kalıcı Epilasyon

Alex Plus ve Hybriddiot lazer cihazları son yıllarda kadınlar kadar erkeklerinde tercih ettiği istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmanızı sağlayacak epilasyon makinelerinin son teknoloji ürünlerindendir.

Kalıcı Epilasyon

Yaz aylarında istenmeyen tüyler özellikle büyük sorun oluşturmakta ve herkesi yıpratmaktadır.Bu sebepten dolayı erkekler ve kadınlar tarafından tüm bölgelere uygulanabilen lazer epilasyonlar tercih edilmekte ve istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmaktadırlar.

Alex Plus 610-1200 nm aralığında deri altına dalga boyu gönderebilme özelliği ile de dünyada en etkili lazer epilasyon cihazı sayılmaktadır. Üç boyutlu özelliği ile kılı tamamen yok etmekte ve çıkmasını engellemektedir. Değişebilen ve temizlenebilen aparat özelliği sayesinde de hiçbir hijyen problemi yaşamanız söz konusu değildir.

Hybriddiot buz başlık cihazımız ise çift dalga boyutu özelliği ile dalgaların direkt deri altına geçmesini sağlayarak kıl köklerini kurutmaya ve çıkmasını engellemeye yaramaktadır.  En büyük özelliklerinden birisi ise cilt ısısını ölçebilen başlığı sebebi ile belirli bir ısı seviyesini geçen cilde atış yapmayı durdurur. Bu sebepten dolayı yanık gibi bir durum ile karşılaşma şansısınız asla bulunmamaktadır.

Genellikle müşterilerimiz iki cihazın farkını sormaktadırlar. Ama ikisi de aynı kıl kökü kurutma becerisine sahiptir. Sadece acı eşiği düşük müşterilerimizin ağrısız ve acısız saydığımız buz başlık uygulaması kullanmasını tavsiye etmekteyiz. Bizler ise genellikle ilk seanslarda kıl yoğunluğunun hızlı bir şekilde azalması adına buz başlıkla, diğer seanslarda ise Alexplus lazer makinesi ile devam etmeyi tercih etmekteyiz.

0 0 DEĞERLENDİRME

Kalıcı Epilasyon
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Kalıcı Epilasyon FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Tüylerim 8 seans sonunda bitmiş olur mu?

Tüm lazer cihazlarımız için %85 bitme garantisi vermekteyiz. Kıl köklerinin durumuna göre ekstra seans önerilebilmektedir. 

Tüyler lazer yapıldıktan kaç gün sonra dökülmeye başlar?

10-15 gün içerisinde dökülmeye başlar.

Buz başlık mı yoksa sıcak lazer mi daha iyi sonuç vermektedir?

İnce tüyler için buz lazer önerilmektedir. Sıcak lazer ise kalın kıl köklerinde daha iyi sonuç vermektedir. 

Seanslarım bittikten sonra tüylerim yeniden çıkar mı?

Kıl ve kıl köklerini bitirdiğimiz için hormonsal bir değişim yaşamadıkça kıl kökleriniz tekrardan hareketlenmez. Hormonsal değişimler de ise minimum seviyede görülebildiği olmuştur.

Lazer de seans aralıkları nedir?

Sıcak lazerde seanstan 15 gün sonra kontrol seansına gelinir, kontrol seansından 1 ay sonra ikinci seansınız gerçekleştirilir. Buz lazerde ise seanslar ayda bir uygulanır.

Lazer batıklarımı yok eder mi?

Evet, lazer deri altına dalga boyutu gönderdiği için uyuyan kıllara ya da deri altında yer edinmiş batıklara da etki etmekte ve yok etmektedir.

Lazer kararmalara iyi gelir mi? kararmalarda cilt tonunu eşitler mi?

Lazer kıl köklerini kurutmaya yönelik bir cihaz olduğu için kararmalara iyi gelmez ancak kıl görünümü yok olduğu için bölgede var olan kararmada bir ton açıklık meydana getirebilmektedir.

Lazer sarı ya da beyaz tüylere etki ediyor mu?

Lazer açık sarı beyaz ve kızıl renkli tüyleri maalesef görmemektedir.

Lazer işleminden sonra kaşıntı normal midir?

Kuru ve hassas ciltlerde görülebilmektedir.  Bu sebepten cildinizi devamlı nemli tutmaya özen göstermelisiniz.

Kaç seans sonra tüylerim de azalma görülmeye başlar?

4 seans sonrasında azalma gözle görülür bir hale gelecektir. Ancak seans sürelerine dikkat etmeli ve aksatmamalısınız.

Yüz bölgesi kaç seansta biter?

Seans aralığı kıl tipine ve yoğunluğuna göre değişebilmektedir. En az 8 seans yaptırılması ise tavsiye edilmektedir. Yüz bölgesine uygulanan lazer seansları 2 hafta da bir yapılması gerekmektedir.

Lazer yüzümdeki tüylerin çoğalmasına ve daha sert çıkmasına neden olur mu?

Yüz hormonsal bir bölge olduğu için tüyler daha geç sonuç verebilir fakat çoğalma olmaz

Raucatan kullananlar yaptırabilir mi?

Raucatan kullanan danışanlarımızın lazer işlemi yaptırmamaları gerekmektedir. 

Raucatan tedavisinden ne kadar süre sonra lazer epilasyon yaptırabilirim?

En az 1 ay geçmesi gerekmektedir. Cilt kendini yenileme sürecini tamamen bitirmelidir.

Lazer Epilasyon Sonrası Kararma Oluyor Mu?

Hayır, lazer epilasyon bölgede asla kararma yapmaz ve yanık oluşturmaz.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Dilek Deniz Turgut
Merhaba,bugün buz lazer seansımı yaptırdım.Eda hanımın deneyimi,ilgi ve alakası,gösterdiği özen harikaydı.Çok memnun kaldım.1. Seans sonrası dökülmeler başladı.Merve Tutar ve ekibine çok teşekkür ederim.Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. 23.09.2021 - 14:25

Merve Tutar Güzellik & Estetik: Dilek Deniz Turgut Hanım, Merve Tutar Güzellik & Estetik ailesi olarak ilgili değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz. Almış olduğunuz hizmetten memnun kaldığınıza sevindik. Sizi ve sevdiklerinizi işletmemizde tekrar misafir etmekten mutluluk duyacağız. Saygılarımızla ❤️
Daha fazla yorum oku

Siz de Kalıcı Epilasyon
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.