Popo Kaldırma

Popo kaldırma işlemi günümüz teknolojileri ile artık ağrısız ve acısız bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

POPO KALDIRMA NEDİR?

Ameliyat olmadan brezilya poposuna sahip olmayı istemez misiniz? Hemen hemen her kadının hayali dik ve yuvarlak popolara sahip olmaktır. Peki, siz sadece 8 seansta elde edebileceğiniz brezilya poposu yaptırmayı düşünmez misiniz?

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz popo dikleştirme uygulaması bir diğer adıyla popo kaldırma işlemi yaklaşık 30-40 dakika sürmektedir. Ancak bu konuda bazı doğru bilinen yanlışlıklar söz konusudur. Popo kaldırma işlemi ömürlük bir uygulama değildir. Hastanelerde gerçekleştirilen popo dikleştirme ameliyatı ile karıştırılmaması gerekir. Popo dikleştirme ameliyatında vücudun belirli yerlerinden alınan yağ dokuları kalça bölgesine aktarılarak popo büyütme ve dikleştirme işlemi gerçekleştirilir.

Ancak merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz işlem Vacuum Therapy makinesi ile uygulanmaktadır. Popo bölgesine uygulanan vakum sistemi ile kolajen üretimi artırılarak düz ve şekilsiz olan kalçaların dik ve hatlı yapılara sahip olması amaçlanarak işlem gerçekleştirilir. Ancak squat hareketleri ile makine işlemini desteklemeniz gerekmektedir.

Yaklaşık 30-40 dakika süren işlem 8 seans şeklinde tavsiye edilmektedir. Kalıcılığı 1-1,5 yıl arasında devam etmektedir. Popo bölgesinde kıvrımı bulunmayan, düz bir yapıya sahip olan ya da sarkmış kalçaları bulunan hanımlar için tavsiye edilmektedir.

Bu işlem sarkan popoların dikleşmesine ve brezilya kalçalarına sahip olmanıza yaramaktadır. Eğer sizler de popo kaldırma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız merkezimize gelip ön görüşme yapabilir işlem hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

0 0 DEĞERLENDİRME

Popo Kaldırma
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Popo Kaldırma FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Popolift nedir?

Ameliyatsız popo dikleştirme işlemine verilen isimdir. Brezilya poposuna sahip olmak isteyen kadınlarımızın en çok tercih ettiği acısız bir işlem türüdür.

Dimdik popoya sahip olabilir miyim?

Kolajen üretiminin artmasına destek olan ürünümüz popo yapısını dikleştirmeye ve şekillendirmeye fayda sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı dimdik bir kalça görünümüne ulaşmaktasınızdır.

İşlem nasıl uygulanır?

Makine ve jeller sayesinde vakumla popo hatlarının kolajen üretmesine destek sağlanır. İşlem yaklaşık 30-40 dakika sürmektedir.

Popolift zararlı bir işlem midir?

Hayır, hiçbir zararı bulunmamaktadır. Kesi ya da dikiş gibi tıbbi müdahale yapılmamaktadır.

Popolift kalıcılığı ne kadar sürer?

Ortalama olarak 1-1,5 yıl sürmektedir.

İşlemden sonra yapmam gerekenler nedir?

İşleme destek olabilmek adına squat hareketleri yapmalısınız.

Popolift kaç seans uygulanmalı?

8 seans uygulama yapılması, istediğiniz brezilya poposuna ulaşmanızı sağlayacaktır.

İşlem süresi ne kadardır?

İşlem süresi 30-40 dakika sürmektedir. Dilerseniz iş yerinizin mola saatinde bile uygulatabilirsiniz.

Ameliyattan farkı nedir?

Hiçbir kesi ya da dikiş işlemi uygulanmamaktadır. Tamamen hücre artırıcı krem ve vakum yöntemi işle kalçalara şekil verilmektedir.

İşlem sırasında ağrı oluşur mu?

Dayanılmayacak ciddi bir ağrısı bulunmamaktadır. Ağrı eşiğiniz çok düşük değilse hiç acı hissetmezsiniz.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de Popo Kaldırma
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.