İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması kadınlarımızın son zamanlar da vazgeçemediği işlemlerden bir tanesidir.

İPEK KİRPİK NEDİR?

Özellikle makyaj malzemelerine alerjisi olan ama hacimli kirpiklere sahip olmak isteyen kadınların tercih ettiği bir işlemdir. Saf ipekten üretilen sentetik kirpikler, az ve hacimsiz kirpiklere eklenerek uygulanan işlem kadınlara doğal ve eşsiz bir görüntü kazandırmaktadır.

Kirpiklerinizi makyaj olmasa dahi her zaman gür ve uzun göstermektedir. Doğal kirpiklerin arasına istediğiniz uzunlukta ve hacimde medikal yapıştırıcılar eşliğinde ipek kirpikler eklenmektedir. Genellikle bir küçük bir büyük boy şeklinde kirpiklere ekleme uygulanır ki doğal görünümünü kaybetmesin.

İpek kirpik uygulaması yaklaşık olarak 2-3 hafta görünümünü korumaktadır. Özellikle ipek kirpik kullanırken maskara kullanmamaya özen göstermelisiniz. Ama illaki yapmak istiyorsanız yağsız ve alkolsüz makyaj temizleme ürünleri ile temizlemelisiniz. Yoksa kirpiklerin dökülmesine neden olursunuz.

İpek Kirpik Bakımı Nasıl Yapılır?

İpek kirpik nasıl yapılır? Sorusu en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Bu uygulama gözaltınıza yapıştırılan bir bant ile gözleriniz kapalı bir vaziyetteyken gerçekleştirilir. İşlem süresi yaklaşık olarak 1-2 saat sürebilmektedir.

İpek kirpik uygulaması yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken husus ise ilk 48 saat su ve makyaj ürünü değdirmemenizdir. İleriki zamanlarda ise aşırı sıcak ortamlardan uzak durmalı, yüzüstü uyumamalı, gözlerinizi ovuşturmamalısınız. İki haftada bir ipek kirpik bakımını yaptırmanız ise dökülme süresini uzatabilmektedir. Ayrıca mutlaka günlük önerilen bakımları yapmaya özen göstermelisiniz.

0 0 DEĞERLENDİRME

İpek Kirpik
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

İpek Kirpik FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

İpek kirpik nedir?

İpek kirpik uygulaması, doğal kirpik yapılarından memnun olmayan kadınlarımızın tercih ettiği modellerden bir tanesidir. 

İpek kirpik kendi kirpiklerimi döker mi?

Kendi kirpiklerinizde dökülme yapmamaktadır. Ancak düzenli tarama yapmak gerekir.

İpek kirpik kalıcı mıdır?

Hayır, kalıcı bir işlem değildir. Zamanla dökülme yapmaya başlayacaktır.

Takılan kirpikler ne kadar sürede dökülür?

Yaklaşık 20 gün sonra dökülmeye başlayacaktır.

İşlem sonrası ne yapmalıyım?

Asla rimel kullanmamalısınız ve ilk 48 saat su teması gerçekleştirmemelisiniz. Bunların dışında yüz üstü uyumamalı ve gözlerinizi ellerinizle çok oynamamalısınız.

İpek kirpik taktırmak zararlı mıdır?

Hayır, hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bilinenin aksine vitamin desteği sağlayarak köklerin güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

İpek kirpik ne kadar sürede takılır?

İstenilen kirpik yoğunluğuna göre 1-2 saat sürmektedir.

İşlem sırasında acı hisseder miyim?

Hayır, ciddi bir acı çekme durumunuz söz konusu değildir.

İpek kirpik bakımını nasıl yapmalıyım?

Düzenli olarak tarama işlemi gerçekleştirilmelidir ve asla makyaj ürünü kullanılmamalıdır.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de İpek Kirpik
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.