Dipliner

Kalıcı makyaj uygulaması son zamanlar da kadınlar arasında en popüler işlem türlerinden bir tanesidir.

KALICI DIPLINER NEDİR?

Kadınların en çok istediği buğulu gözlere sahip olmaktır. Bu sebeple çoğu kadın zararlı olmasına rağmen göz makyajlarını silmeden uyumakta ve sabah o buğulu makyaj izlenimini yakalamaktadır. Ancak bazen durumlar istedikleri gibi de gitmemektedir.

Son teknolojiler ile artık bu ihtimali ortadan kaldırmak devamlı o buğulu gözlere sahip olmak mümkündür. Kalıcı dipliner işlemi tıpkı kalıcı eyeliner işlemi gibi göz bölgesi uyuşturularak istenen formda kirpik diplerine dizayn edilmektedir. Arasındaki en büyük fark ise eyeliner daha kalın çizilir iken dipliner kirpik diplerine ince ve soluk bir şekilde uygulanmaktadır. 
Dipliner uygulamasında ki amaç gözlerde devamlı bir buğu ve derinlik yaratabilmektir. Bu uygulama sayesinde makyajlı ya da makyajsız devamlı buğulu gözlere sahip olmakta ve gözleri her daim çekici kılmaya fayda sağlamaktadır.

Eğer sizler de kalıcı makyaj uygulaması olan kalıcı dipliner uygulaması yaptırmak istiyorsanız güzellik merkezimizle iletişime geçebilir nasıl yapıldığı hakkında bilgi alabilir ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Kalıcı makyaj uygulaması her ne kadar 3-5 yıl içerisinde geçiyor olsa da yaptırdığınız yerin çok özenle bu işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilecek olmasına dikkat etmeli ve göz gibi önemli bir organa işlem yaptırdığınız için de daha fazla seçici ve özenli davranmalısınız.

0 0 DEĞERLENDİRME

Dipliner
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Dipliner FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Dipliner nedir?

Makyaj malzemeleri yerine kullanılan 1-2 yıl kalıcılığı bulunan kalıcı makyaj işlemlerimizden biridir.

Kaç sene kalıcılığı vardır?

Kişiden kişiye değişmektedir. Ancak 1 ile 2 yıl arasında kalıcılığı bulunmaktadır.

İşlem sonrasında yapmam gerekenler var mıdır?

İlk 24 saat su değdirmemeli ve 48 saat makyaj yapmamalısınız.

İşlem kaç dakika sürer?

Ortalama olarak 40-45 dakika sürmektedir.

İşlem canımı çok acıtır mı?

Bölge uyuşturulmaktadır. Ağrı eşiğiniz düşük değilse çok acı çekmezsiniz. Dayanılmayacak bir acı oluşmamaktadır.

Gözlerime bir zararı olur mu?

İşlemi yaptırdığınız merkeze göre değişmektedir. Güvenilir ve işin ehli olan merkezlerde yaptırdığınız müddetçe bir zararı olmamaktadır.

Dipliner kendiliğinden nasıl geçmektedir?

Boyalar doğal bitki özlerinden oluşturulduğu için işlemin uygulandığı bölgede zamanla kendi kendini parçalayarak yok olmaktadır.

Bakım uygulamam gerekir mi?

Hayır, uygulamanız gereken bir bakım bulunmamaktadır.

İstediğim renk dipliner yapar mısınız?

Evet yapılabilir. Ama asla tavsiye edilmemektedir. En az 1 yıl kalıcılığı olan bir işlem olduğu için farklı renkler ile uygulanan dipliner zaman zaman sizi mutsuz edecektir.

Aynı gün makyaj yapabilir miyim?

Hayır, ilk 48 saat makyaj asla tavsiye edilmemektedir. Gözlerde şişlik ve kızarıklıklar geçene kadar asla yapılmamalıdır.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de Dipliner
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.