Dudak Renklendirme

Kalıcı makyaj türlerinden bir tanesi de kalıcı dudak renklendirme işlemidir.

KALICI DUDAK RENKLENDİRME NEDİR?

Ancak tıpkı diğer kalıcı makyaj cinslerinde olduğu gibi ömürlük bir işlem değildir. Epidermiz dokuya uygulandığı için belirli bir süre sonra doğal olarak hazırlanan boyalar kendi kendilerine parçalanarak yok olmakta ve rengini tamamen kaybetmektedir. Ancak kalıcı dudak renklendirme işleminde doğru bilinen yanlışlıklar söz konusudur.

Dudak renklendirme işlemini dudak dolgusuna benzetmek dudaklarda hacim yarattığını söylemek doğru değildir. Dudağın dış hatları çerçevelendiği için, dudağı daha belirgin göstermekte bu sebeple dudaklar biraz dolgun gözükmektedir. Yoksa bu işlemde dudak dolgunlaşması söz konusu değildir.

Uygulanacak işlem 3 şekilde yapılabilmektedir. Dilerseniz dudak kontör renklendirme, dudak içi renklendirme veya tam dudak renklendirme olarak yaptırabilmektesiniz.  Uzman estetisyenler eşliğinde gerçekleştirilen kalıcı dudak renklendirme işlemi yaklaşık 1-2 saat sürebilmektedir. Yaş almaktan ya da kansızlıktan dudak hatlarını kaybeden kişiler bu işlem sayesinde canlı dudak hatlarına sahip olabilmekteler.

Devamlı ruj kullanmak istemeyen ya da aşırı derecede solgun ve cansız dudaklara sahip olan insanlar için birebir gelen bir uygulamadır. Çok acılı bir işlem değildir. Zaten uyuşturucu kremler kullanılacağı için his kaybı sebebiyle acı minimalize edilebilmektedir. İşlemden sonra dudaklarda yanma kabuklanma ve kuruma görülür. Birkaç gün de yok olacak şikâyetler sizin iyi bakımınız sonucunda düzelecektir.

Ayrıca 24 saat su değdirmemeli yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz. Yaklaşık 4 hafta sonra kontrole gitmeli ve kalıcı makyaj olan kalıcı dudak renklendirme işlemine rötuş işlemi gerçekleştirmelisiniz. 2 yıl içerisinde boya kendi kendini parçalayacağı için dilerseniz işlemi tekrarlatabilirsiniz.

0 0 DEĞERLENDİRME

Dudak Renklendirme
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Dudak Renklendirme FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Kalıcı dudak renklendirme nasıl yapılır?

İstenilen bölgeye dudak hatlarını belirlemek için yapılan kalıcı makyaj işlemi, dudağın tamamını veya çevresine istenilen renkte doldurulma şeklinde yapılmaktadır.

İşlemden önce anestezi kremleri uygulanacak mı?

Evet, uygulanacaktır. O sebepten acı hissetme olanağınızda yoktur.

Kalıcılık süresi ne kadardır?

Kişiden kişiye değişmektedir. En az 2 yıl kalıcılığı bulunmaktadır.

Dudaklarım botoks uygulamış gibi gözükecek mi?

Dudakların çevreleri renklendirildiği için biraz büyük gözükme durumu söz konusudur. Ancak botokslu gibi durması söz konusu değildir.

Dudak renklendirme kimlere yapılır?

İsteyen herkese yapılabilmektedir. Ancak dudaklarında ciddi rahatsızlıkları bulunan kişilere uygulanmamaktadır.

İşlemden ne kadar süre sonra rengi tam oturmaktadır?

Ortalama 4 hafta içerisinde tam olarak rengi oturmaktadır.

Şişlik ve kızarıklık oluşacak mı?

Evet oluşabilmektedir. Kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Ama kızarıklık kendiliğinden kaybolmaktadır.

İşlemden sonra neler yapmalıyım?

İlk 24 saat su değdirmemelisiniz. Şişlik ve kızarıklık geçene kadar da makyaj uygulamayınız.

İşlem sırasında çok acı çekecek miyim?

Uyuşturulduğu için çok acı çekme durumunuz söz konusu değildir.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de Dudak Renklendirme
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.