Selülit Giderme

Selülit giderme işlemi kadınların en çok ihtiyaç duyduğu yöntemler arasında yer almaktadır.

SELÜLİT GİDERME NEDİR?

Genellikle kalça ve bacaklarda görülen pürüzlü portakal görüntüsü yaz aylarının gelmesi ile kadınların korkulu rüyaları haline dönüşmüştür. Selülit kadınlarda genel olarak görülen bir rahatsızlık olmuş olsa da genellikle sağlıksız beslenmekten ve aşırı kafein tüketiminden meydana gelmektedir.

Selülit giderme işlemi lazer ışınlar ve ses dalgaları sayesinde sorunlu bölgeden dağıtılarak vücuttan atılmasına sebep olmaktadır. İşlem sırasında vücutta ağrı ya da acı hissedilmemektedir. Sadece cihazın ısısı hissedilir. Bu ısı da dayanılmayacak seviyelerde değildir.  Dejenerasyona uğramış doku uygulanan işlemler doğrultusunda yeniden sıkılaşır ve vücutta üremeye başlayan kolajen sayesinde canlılığını yeniden kazanır. 
İşlemden önce ve sonrasında mutlaka bol su tüketilmesi gerekmektedir. Çünkü parçalanan demoralize yapılar böbrekler vasıtasıyla vücuttan atılarak dağıtılır. Bu işlemin gerçekleştiği dönemler de kafein ve sigara tüketimine, bol sıvı tüketimine ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilmelidir.

Eğer sizler de selülit sorunlarından şikâyetçi iseniz ve nasıl kurtulacağınızı bir türlü bilemiyorsanız güzellik merkezimize gelebilir ve bilgi alabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilen işlemlerde hijyen ve sağlık koşullarına dikkat edilmektedir.

Ancak unutmamak gerekir ki selülit yüzde yüz yok edilebilen daha doğrusu yüzde yüz oluşumunun önüne geçilebilen bir rahatsızlık değildir. Yaklaşık olarak her kadın ömrünün bir döneminde bu duruma yakalanabilmektedir.

Selülit giderme işlemi belirlenen seanslar ile tavsiye edilen sağlıklı beslenme düzeniyle yok edilebilmekte olduğu için işlemi gerçekleştirdiğiniz güzellik merkezinden beslenme danışmanlığı almanız da fayda bulunmaktadır.

0 0 DEĞERLENDİRME

Selülit Giderme
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Selülit Giderme FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Selülit neden oluşur?

Sağlıksız beslenmekten ve aşırı kafein tüketiminden dolayı oluşmaktadır. Kadınlarda fazlasıyla bulunan östrojen üretimi de sebep vermektedir.

G5 masajı selülit tedavisi yapılırken yapmam gereken bir şey var mıdır?

Bol su içmeli ve at kılı ile duştan sonra masaj yapmalısınız.

Sadece selülit tedavisi yaparken incelme ve toparlanmam olur mu?

Evet, g5 masajının inceltme ve toparlama özelliği bulunmaktadır.  Ama yediklerinize de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ne sıklıkta seansa girmeliyim?

Haftada 1 uygulanması gereken bir işlemdir. Aldığınız seans sayısına göre merkezler size seans aralığı verecektir.

Selülit tedavisi kaç seans uygulanmaktadır?

Selülit yoğunluğuna göre değişmektedir. Ancak genellikle 8 seans önerilmektedir.

İşlem sonrasında tamamen selülit görüntüsünden kurtulacak mıyım?

Evet, düzenli programlara uyduğunuz takdirde selülit görüntüsünden tamamen kurtulacaksınız.

Morarma kızarma oluşacak mı?

Hafif bir kızarma oluşabilir ama morarma çok nadir görülmektedir. Oluşan morarma ve kızarıklık kendiliğinden 2 gün içerisinde geçmektedir.

İşlem sırasında acı çeker miyim?

Hayır, ağrısız ve acısız bir işlemdir. Gün içerisinde tekrar günlük işlerinize dönebilirsiniz.

Aynı gün işimin başına geri dönebilir miyim?

Evet, aynı gün tüm rutin işlerinizin başına dönebilirsiniz.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Nur Yavuz
İlgi alaka çok iyi benimle ilgilenen arzu hanımdan çok memnun kaldım devamını getirmeyi düşünüyorum çok teşekkürler sizin gibi ilgili merkezler iyili var :) 15.12.2021 - 13:06

Merve Tutar Güzellik & Estetik: Nur Yavuz Hanım, Merve Tutar Güzellik & Estetik ailesi olarak ilgili değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz. Almış olduğunuz hizmetten memnun kaldığınıza sevindik. Sizi ve sevdiklerinizi işletmemizde tekrar misafir etmekten mutluluk duyacağız. Saygılarımızla ❤️
Daha fazla yorum oku

Siz de Selülit Giderme
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.