Çatlak Bakımı

Striort bakımı yani halk arasında bilinen adıyla çatlak bakımı son gelişen teknolojiler sebebi ile kadınların korkulu rüyası olan çatlaklardan onları kurtaran bir cihaz haline dönüşmüştür.

STRIORT ÇATLAK BAKIMI NEDİR?

Striort bakımı vakumlayarak uygulanmaktadır. %30 ile %80 çatlak görünümünü azaltması hasebiyle kadınlar tarafından son günlerde en çok rağbet gören işlemlerden bir tanesidir.

Bildiğiniz üzere çatlaklar hamilelikte, aşırı spor sebebiyle ya da hızlı kilo alıp verme gibi sebeplerden görülmektedir. Bu tedavi yöntemi vücutta oluşan tüm çatlak bölgeler de uygulanılarak sonuç alınmaktadır. İşlem vücudun Hidro-lipit örtüsünü uyararak onarır ve derinin kendini yapılandırmasına olanak sağlar.

Çatlak Bakımı Nasıl Yapılır?

Çatlak bakımı yeni geliştirilen bu cihaz sayesinde görünümlerin azalmasına hatta neredeyse yok olmasına olanak sağlamaktadır. Ayda bir kez uygulanan bu işlem cilt tipine ve çatlak derinliğine göre seans sürelerinde artış gösterilebilmektedir. İşlem yapılacak bölgeye özel kremler sürülerek 15-20 dakika bekletilir. Bu krem kan dolaşımını hızlandırmaya yaramaktadır.

Striort bakımı için kullanılan vakumlu başlık ile de çatlak üzerinde kontrollü hasar oluşturulur. İşlem çatlak olan bölgenin genişliğine göre 1 veya 2 saat sürmektedir. İşlem sonrasında oluşan kızarıklık ve morluk 5 gün içerisinde geçmektedir ve ev bakım ürünleri 21 gün boyunca kullanılmaktadır. Kontrollü oluşturulan hasarlara uygulanacak bu kremler kolajen ve bağ dokularını uyararak derinin kendisini yenilemesine destek sağlamaktadır.

0 0 DEĞERLENDİRME

Çatlak Bakımı
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Çatlak Bakımı FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Çatlak bakımı nedir?

Sık kilo alıp vermekten ya da ağır sporlardan dolayı cildimizin elastik dokusunun azalması sebebi ile oluşan hasarlı ciltlerin vakum yöntemiyle görünümün %80’e kadar azalmasına yarayan tedavi yöntemidir.

Çatlak nasıl oluşur?

Cildimizin elastik dokusunun zamanla azalmasıyla bu sebepten özellikle kuru ciltlerde fazlasıyla oluşmaktadır.

Çatlaklarım tamamen geçecek mi?

Tamamen yok edilme şansı bulunmamaktadır. Ama görünümü %80’ e kadar azaltmaktadır.

Ne kadar sürede çatlak tedavisinin etkilerini göreceğim?

İlk seansta cilt tipine ve çatlak genişliğine göre değişmektedir. İlk seansta %40 veya %80 arasında görünümün azalması gerçekleşmektedir.

Her bölgeye uygulanır mı?

Evet, çatlak oluşan her bölgede tedavi gerçekleştirilmektedir.

İşlem öncesinde bir şey sürülür mü?

Evet, işlem öncesi vakum yöntemiyle kontrollü hasar oluşturulabilmek adına özel hazırlanmış solüsyonlar ile 20 dakika bekletilmektedir.

Acılı bir işlem midir?

Hiç canınız yanmayacak desek yalan olur. Ama tamamen acı eşiğinize göre değişmektedir.

Oluşturulan yaralar ne kadar süre de geçecek?

20 gün içerisinde geçmektedir. İlk günlerde kızarıklık ve morluk oluşmaktadır. 7 gün içerisinde görünüm azalmaktadır. 20 gün sonunda tamamen geçecektir.

İşlem sonrasında nasıl bakım yapılmalıdır?

Ev devam ürünleri ile 21 gün boyunca sabah akşam işlem yapılan bölgelere bakım yapılmalıdır.

Aynı gün duşa girebilir miyim?

Hayır, ilk 24 saat bölgeye su değdirmemeniz tavsiye edilmektedir.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de Çatlak Bakımı
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.