Hakkımızda

Bizi tanımak istediğiniz için teşekkür ederiz. Merak ettiğiniz her şeye burada yer vermeye çalıştık.

Güzellikte Kaliteli Hizmetin Adresi Merve Tutar Güzellik Merkezi

Merve Tutar Güzellik Merkezi olarak kaliteli ve son derece yüksek standartlarda verdiğimiz hizmetler sayesinde her kadın kendini daha özel hissetme imkanı buluyor. Profesyonel bir güzellik merkezi olarak standartlarımızı her zaman yüksek tutuyoruz ve her insana aynı kalitede hizmet sunuyoruz.

Bu bakımdan arzu ettiğiniz işlemlere sahip olmak için hizmet alabileceğiniz güvenilir ve profesyonel adreslerden biriyiz.
Arzu ettiğiniz nitelikte bir güzellik hizmeti alabileceğiniz donanım ve koşullara sahip olan güzellik merkezinde kendinizi tecrübeli ellere emanet etmenin memnuniyet verici sunucunu almanız mümkün olmaktadır.

Vizyon: Güzellik ve Estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermek, zengin tecrübemizi, titizliğimiz ve hizmetlerimizdeki kalitemizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirerek beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır.

Misyon: Müşterilerimizin güzelliği ve estetiği için tüm hijyen şartlarına uyarak, en kaliteli malzemelerle hizmet sunmaktır. Alanında uzman olan Merve Tutar Güzellik Ve Estetik Merkezimiz steril ortamıyla, uygun fiyatlarıyla ve güler yüzlü kadrosuyla dikkat çekmiştir. Sürdürülebilir büyüme, yüksek kalite ve kararlılık, çalışanların katılımı ve bağlılığı, daha iyi karar verme, yüksek verim ve sürekli gelişim ilkeleri, doğrultusunda paydaşlarına değer yaratmak.

Güzellik ve estetik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı işlemleri Türkiye yaygınlaştırmak için şubeler kurarak Merve Tutar’ı tüm Türkiye’ye tanıtmaktır.


BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır.İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz,alınt yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15.NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarınn yapılması koruma altındadr. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.