Merve Tutar Kariyer'e Hoşgeldiniz

Kariyer Fırsatı

Merhaba, ben Merve Tutar. Sayfamıza hoşgeldin. Güzellik ve estetik sektöründe uzmansan seni benzersiz bir kariyere sahip olman için aramıza davet ediyorum.

10 binden fazla danışandan edindiğimiz deneyimi önce teorik sonra pratik olarak sana aktarıyor ve tecrübeni yüksek potansiyele çıkarmana yardımcı oluyoruz.

Ya da uzman değil misin? Tecrüben yok mu?

Güzellik ve estetik sektöründe kariyer yapmak isteyenlere de bu şansı sıklıklıkla vermeye çalışıyoruz. Belki bu sefer şanslı kişi sen olabilirsin. Aşağıda yer alan formu doldur ve bize gönder. Boş alan bırakmadan tüm alanları doldurup gönderirsen bu seni daha iyi tanıyacağımız ve öncelikli olarak değerlendireceğimiz anlamına geldiğini söyleyebilirim.

Burada olduğun için teşekkür ederim. Görüşmek üzere ve başarılar.

Bizimle Çalışmak İstermisiniz.

Formu doldurun ve gönderin. İnsan kaynakları yöneticimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecek ve salonumuza davet edecektir.

KİŞİSEL BİLGİLER

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır.İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz,alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15.NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.