Dermo Terapi

Dermo terapi faydaları arasında en çok bilinen özelliği leke tedavisinde bulunabilmesidir.

DERMO TERAPİ NEDİR?

Dermo terapi faydaları arasında en çok bilinen özelliği leke tedavisinde bulunabilmesidir. Kontrollü oluşturulan hasarlar sayesinde cildin yaşlanmasını durdurabildiği gibi minik kırışıklık ve çizgilerin görünümünü de azaltma yetisine sahiptir. Gözenekleri tedavi ederken sıkılaştırma işlemini de gerçekleştirebilmektedir.

Tüm deri ve cilt tiplerine uygulanabilen Dermo terapi mucizesi yüz, el ve boyun bölgelerinde uygulanmaktadır.  Makyajı temizlenmiş cilde saf Hyaluronik Asid ile birlikte dezenfekte işlemi uygulanır ve cilt derinlemesine temizlenerek ultra mikro iğnelerin deri yüzeyinde mikroskobik kanallar açarak cildin kendi kendini yenilemesine ve onarmasına yardımcı olabilmektedir. Bu işlem yaklaşık 30-40 dakika sürmektedir. İşlem sonrasında ilk 12 saat makyajdan ve güneş ışığından korunmalısınız.

Dermo Terapi Faydaları ve Zararları

Dermo terapi leke tedavisi işleminde ciltte kontrollü oluşturulan hasarlar sayesinde kan dolaşımının hızlanmasına ve cildin hasar olarak kabul ettiği işlem yapılan bölgelerin hücrelerine yenileme sinyalleri göndererek cildin kendi kendine onarmasına olanak sağlamasıdır. 4 hafta ara ile 4 kez yapılması tavsiye edilen işlem kan dolaşımının hızlanması ile kolajen ve elastik sentezi yaparak lekelerin ve oluşan kırışıklıkların yok olmasına sebep olabilmektedir.

Bilinen ciddi bir zararı bulunmamaktadır. Sadece gebelerin, cilt iltihaplanması olanların ve diyabet hastalarının yaptırması önerilmemektedir. Dermo terapi faydaları arasında ise sivilce, akne, cilt lekelerini yok etme, kırışıklıkları azaltma, göz torbalarını yok etme, gözenekleri sıkılaştırma çatlak görünümünü azaltma ve cildi gençleştirme etkileri bulunmaktadır.

0 0 DEĞERLENDİRME

Dermo Terapi
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Dermo Terapi FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Dermo Terapi tedavisi nedir?

Kusurlu sayılan bölgeler de kontrollü hasar oluşturularak hücrelerin kendilerini yenilemesine olanak sağlayan bir cilt yenileme işlemidir.

Dermo Terapi tedavisi ne işe yarar?

İşlem sırasında kontrollü oluşturulan hasarlar, cildi yenileme sinyallerini hücrelere göndererek cildin yeniden yapılanmasını ve eski haline dönmesine fayda sağlamaktadır.

Dermo Terapi nasıl uygulanır?

İşlemin gerçekleşeceği bölge derinlemesine temizlenerek uyuşturulur ve mikro iğneler ile kanallar açılır. Bu sayede cilt kendini yenileme işlemine geçiş yapar.

Dermo Terapi işlemi kaç seans uygulanmalı?

4 hafta ara ile 4 kez uygulanması tavsiye edilmektedir.

Hangi mevsim de yapılmalıdır?

Her mevsimde yapılabilmektedir. Yaz aylarında güneş ışığından koruduğunuz müddetçe bir problem oluşmamaktadır.

Lekelerim ne kadar azalır?

Her seans sonrasında lekelerinizin azaldığını fark edebilirsiniz. Ortalama olarak %30 ile %50 ilk seansta azalma görülmektedir.

Kabuklanma işlemi kaç gün sürer?

İlk bir hafta kabuklanma işlemi devam eder. Sonrasında dökülmeler başlayarak cilt kendisini yenileme işlemini sonlandırmaya yaklaşır.

Cildim ne zaman iyileşir?

2-3 gün içerisinde cildiniz düzelmeye başlamaktadır. Kabuklanma süresi bittikten sonra canlı bir cilt yapısına sahip olabilmektesiniz.

İşlemden sonra leke kalma ihtimali var mıdır?

Her uygulanan işlem de leke azalması görülür. Ama ilk seans sonrasında yüzde yüz bir leke kaybolması söz konusu değildir.

Dermo Terapi tedavisinin etkisi ne zaman görülür?

Düzenli olarak dermapen tedavisi yaptırmaya başlar iseniz 4 seans sonrasında tam olarak etkisini görebilmektesiniz. Ancak ilk seans sonrasında bile gözle görülür bir farkındalık oluşmaktadır.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Zeliha çiçekli
Ben dermapen işlemi yaptırıyorum 3 seans yapıldı geriye bir seansım kaldı ilk seansta bile gözlemlediğim etkiye inanamadim harika bir işlem bu kadar güzel sonuçlar alacağımı beklemiyordum gözeneklerim küçüldü cildimin rengi açıldı yüzüm gerginlesti parladı adeta 4-5 yaş genclestim aynaya bakmaktan kendimi alamıyorum bu işlemi uygulayan bahar hanıma çok çok teşekkür ederim harikalar basariyorsun harikasın Merve tutar ve Merve tutar ekibi size bayılıyorum... 01.02.2022 - 21:28

Merve Tutar Güzellik & Estetik: Zeliha Çiçekli Hanım, Merve Tutar Güzellik & Estetik ailesi olarak ilgili değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz. Almış olduğunuz hizmetten memnun kaldığınıza sevindik. Sizi ve sevdiklerinizi işletmemizde tekrar misafir etmekten mutluluk duyacağız. Saygılarımızla ❤️
Daha fazla yorum oku

Siz de Dermo Terapi
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.