Hydraface

Hydraface cilt yenileme ve bakımında kullanılan son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirilen işleme verilen isimdir.

HYDRAFACE NEDİR?

Cildi yenileme, ölü derilerden arındırma, gözenekleri sıkılaştırma, sivilce, akne gibi durumları tedavi ederek parlak bebeksi bir cilde sahip olmanıza sebep olmaktadır. 30-35 dakika da gerçekleştirilen işlem 4 aşamadan oluşmaktadır.

Tamamen ağrısız ve acısız uygulanan işlem ilk aşamada cildi yüzeysel kirlerinden arındırarak gözeneklerin açılmasına fayda sağlamaktadır. İkinci aşamada ise derinlemesine bir temizleme yapılarak cilt altındaki yağ kir ve deri altı lezyonlardan arındırılma işlemi uygulanılır. Üçüncü aşamada ise cilt ölü deriden arındırılarak soyulma işlemi uygulanılır. Son aşamada,  arındırılmış ve temizlenmiş cilde nemlendirme işlemi yapılarak cildin ışıltısı ve nemi dengede tutulur.

Hydraface cilt temizleme işlemi son teknoloji sayılan Vakumlu Vortex Başlığı ile uygulandığı için cildin en alt katmanına kadar inilmesine ve Anti-Aging işlem uygulanmasına sebep olmaktadır. İlk seansta bile cildinizin parladığını tüm kötü görüntüden kurtulduğunu göreceksiniz. Her yaşta hemen hemen her cilde uygulanabilmektedir. Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. En iyi sonuçları kuru ve hasarlı ciltlerde göstermektedir.

Hydraface  faydaları saymakla bitmez diyeceğimiz türdendir. Cildin kırışıklıklarını ve minik çizgilerini yok etmekte birebir uygulanan bir işlemdir. Ciltte ki ölü derileri atabilmesi sayesinde cildinizi gençleştirmekte, cilt tonunu eşitlemekte ve ışıl ışıl yapmaktadır. 4 ve 6 seans aralığında uygulanması danışanlarımıza tavsiye edilmektedir.

0 0 DEĞERLENDİRME

Hydraface
uygulaması için hemen;

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

Hydraface FİLMİ

UYGULAMALARIMIZ

Tüm uygulama fotoğrafları salonumuzda çekilmiş ve kendi danşanlarımıza aittir.

SORU - CEVAPLAR

Hydraface nedir? Acılı bir işlem midir?

Cilt yenileme ve bakımı için kullanılan son teknoloji cihazlarla uygulanan bir işlemdir. Acılı bir işlem değildir.

Hydraface cilde zarar verir mi?

Gözenekleri açılmasına fayda sağlayarak cildin kolajen üretimini desteklediği için zararı bulunmamaktadır.

Hydraface işleminin etkisi ne kadar sürer?

Belirli bir etki süresi bulunmamaktadır. Ancak ayda 1 kez cildi canlı tutabilmek adına yapılması tavsiye edilen bir cilt bakım protokolüdür. 

Hydraface ne sıklıkta yapılmalıdır?

 Ayda bir yapılması cildin daima canlı ve parlak gözükmesine yaramaktadır. Ayrıca HydraFacial  vakum başlığı cildi ölü derilerden arındırırken sebumlardan da sizleri kurtarmaktadır. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra cildin ihtiyacı olan vitaminler vortex sistemi ile cildinize takviye edilmektedir.

Hydraface işleminin ardından yüz yıkanır mı?

İlk 24 saat makyaj ve su işlemi uygulamamanız gerekmektedir.

Hydraface işlemi gözenekleri büyütür mü?

Hayır, aksine gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak siyah nokta oluşumlarının önüne geçmektedir.

Hydraface işlemi sivilceli cilde yapılır mı?

Evet, yapılmaktadır. Vakum yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme işlemi uygulandığı için cildinizde sıkar izleri bırakmadan kurutma işlemi ile temizleme yapılmaktadır.

Hydraface işleminden sonra oluşan kızarıklık ne zaman geçer?

Ortalama olarak 4-5 saat içerisinde kızarıklık yok olmaktadır.

İşlem kaç seans uygulanmalı?

Cilt ilk olarak 10 ayrı aşamadan geçirilerek uygulanmaktadır. Daima canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız yılda belirli periyotlar da yaptırmanızı tavsiye edebilmekteyiz.

Aradığınız sorunun
cevabını bulamadınız mı?

O zaman bize sorun!

ONLINE RANDEVU
OLUŞTUR
WHATSAPP'TAN
SORU SOR
MÜŞTERİ
HİZMETLERİNİ ARA

YORUMLAR

Siz de Hydraface
hizmetimizi değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır. İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz, alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15. NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan BARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.