BLOG

Bir SMS ile 24 ay taksit fırsatı!

Tüm işlemlerde anlaşmalı bankamızla 24 ay taksit imkanı seni bekliyor!

Bir SMS ile birçok güzellik!

MERVETUTAR yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazınız, sonrasında bir boşluk daha bırakarak doğum tarihinizi GGAAYYYY şeklinde bitişik yazarak 3422’ye SMS gönderiniz.

Kısa süre içerisinde başvurunuz değerlendirilip SMS ile dönüş yapılır. Onaylanan başvurularda, başvuran kişinin kredi puanı baz alınır, miktar belirlenerek müşteriye bilgi verilir. Onaylanan bütçeyi istediğiniz tutarda kullanabilirsiniz. Başvuru sürecinde ya da sonrasında bankaya gitmeden kredi sözleşmenizi Merve Tutar Güzellik Merkezi’nde imzalayabilir, taksit süresi ve taksit tutarını güzellik merkezinin koşullarına göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

BENZER KONULAR

HABERLER

Merve Tutar’da kartsız, kefilsiz 6 taksit imkanı sizi bekliyor!

İstekleriniz hayal olarak kalmasın diye Merve Tutar’da kartsız, kefilsiz 6 taksit imkanı sizi bekliyor!

Devamını Oku
BLOG KONULARI
BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır.İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz,alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15.NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan ŞEMS HUKUK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.