BLOG

Merve Tutar’da kartsız, kefilsiz 6 taksit imkanı sizi bekliyor!

İstekleriniz hayal olarak kalmasın diye Merve Tutar’da kartsız, kefilsiz 6 taksit imkanı sizi bekliyor!

İstekleriniz hayal olarak kalmasın diye Merve Tutar’da kartsız, kefilsiz 6 taksit imkanı sizi bekliyor!

Deneyimli uzman kadromuz, steril koşullarda hizmet veren merkezimiz ve modern ekipmanlarımız ile müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve birçok güzellik işleminde ilklere imza atan Merve Tutar Güzellik Merkezi, her kadının istediği güzelliği elde etmesi ve hayalini ertelememesi için sizlere farklı ödeme imkanları sunar.

İşlem ve seans toplamına göre 6 taksite kadar ödeme imkanı sunan Merve Tutar Güzellik Merkezi’nde lazer epilasyondan, bölgesel incelmeye, kalıcı makyaj uygulamasından, ipek kirpiğe kadar istediğiniz tüm işlemlerde elden taksit imkanından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için sizi Merve Tutar’a bekliyoruz.

BENZER KONULAR

HABERLER

Bir SMS ile birçok güzellik!

Bir SMS ile güzellik kredisi sizleri bekliyor!

Devamını Oku
BLOG KONULARI
BU SAYFAYI YAZDIR PAYLAŞ BİZE BİLDİRİN

YASAL UYARI
Bu sayfada yer alan içerikler (metin,slogan,fotoğraf) FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNLARI kapsamında korunmaktadır.İzinli veya izinsiz hiçbir suretle kullanılamaz,alıntı yapılamaz. İnternet sayfasının tasarımı ve sunumu KONYA 15.NOTERLİĞİ tarafından TASARIM KORUMA altına alınmıştır. Taklit edilmesi veya sunumun benzeri/tekrarının yapılması koruma altındadır. Yasal Uyarı'ların ihlali durumunda, tam yetkili kurum olarak atanan ŞEMS HUKUK BÜROSU hukuki işlemlerin yapılmasından kaçınmayacaktır.